Programy dla firm

Mikro Subiekt
Program mikroSubiekt dla Windows to niezwykle prosty i przyjazny system odpowiedzialny za ewidencjonowanie sprzedaży. Jest on dedykowany przede wszystkim małym firmom handlowo-usługowym, których działalność nie wymaga oprogramowania obsługującego magazyny. Z mikroSubiekta dla Windows mogą korzystać zarówno zaawansowani, jak i początkujący użytkownicy programów komputerowych. Nowoczesny interfejs, intuicyjna instalacja, łatwa obsługa oraz wszystkie niezbędne funkcje umożliwiają szybką i niezawodną obsługę działów sprzedaży małych firm handlowo-usługowych.
więcej...
cena: 184,50 zł 

O FIRMIE

Firma SOFTRIX z siedzibą w Radomiu przy ul. Traugutta 61, została założona w dniu 01 grudnia 2005 roku. Składa się ona z ludzi silnie powiązanych z branżą informatyczną od wielu lat. Jesteśmy firmą świadomie upowszechniającą ideę odpowiedzialnego biznesu. Mamy ambicje, by nasz sposób myślenia i działania biznesowego współtworzył rzeczywistość i przyczyniał się do dynamicznego rozwoju branży informatycznej. Zdajemy sobie sprawę z odpowiedzialności za firmę i naszych Klientów. Łączymy doświadczenie, profesjonalizm i kompetencje. Nowoczesne Biuro Obsługi Klienta powoduje, że mogą Państwo liczyć na naszą pomoc i profesjonalne doradztwo, zawsze kiedy zajdzie taka potrzeba.

Największym naszym sukcesem jest stale rosnąca liczna zadowolonych klientów dla których marka SOFTRIX jet symbolem rewelacyjnej jakości i bezpieczeństwa. Od samego początku ściśle współpracujemy z największymi producentami sprzętu komputerowego (HEWLETT-PACKARD, FUJITSU, ACER, DELL, NTT SYSTEM S.A.) dając naszym klientom to co jest najważniejsze - sprawdzoną i potwierdzoną nagrodami jakość. Oferta dostawców stale jest przez nas poszerzana. W ubiegłym roku dołączyli do nas tacy sprawdzeni dostawcy jak LANSTER oraz POINT-AS (liderzy w dziedzinie bezpieczeństwa informatycznego).
Copyright © Softrix     projekt i wykonanie gqim.com