Programy dla firm

Mikro Subiekt
Program mikroSubiekt dla Windows to niezwykle prosty i przyjazny system odpowiedzialny za ewidencjonowanie sprzedaży. Jest on dedykowany przede wszystkim małym firmom handlowo-usługowym, których działalność nie wymaga oprogramowania obsługującego magazyny. Z mikroSubiekta dla Windows mogą korzystać zarówno zaawansowani, jak i początkujący użytkownicy programów komputerowych. Nowoczesny interfejs, intuicyjna instalacja, łatwa obsługa oraz wszystkie niezbędne funkcje umożliwiają szybką i niezawodną obsługę działów sprzedaży małych firm handlowo-usługowych.
więcej...
cena: 184,50 zł 

PARTNERZY » GQ Interactive Multimedia

GQ INTERACTIVE MULTIMEDIA aktywnie dąży do zwiększenia efektywności kontaktów Państwa firmy z Klientem stosując innowacyjne technologie internetowe. Stawiamy na kreatywność planując i tworząc rozwiązania, które pomogą naszym Klientom zwiekszyć rentowność inwestycji.

Filozofią naszej firmy jest kompleksowa i profesjonalna obsługa w zakresie marketingu korporacyjnego o najwyższych standardach jakości. Wiemy, jak trafić do Waszych potencjalnych klientów! Stałe doskonalenie i wykorzystywanie potencjału pracowników oraz ciągły innowacyjny rozwój firmy stanowi przyrzeczenie pełnej satysfakcji obecnych i przyszłych klientów.

 

Nasze usługi dedykowane są dla firm, instytucji oraz osób, których aktywność gospodarcza związana jest z kreowaniem, wprowadzaniem na rynek, rebrandingiem wszelkiego rodzaju produktów i usług, a także funkcjonowaniem oraz ekspansją rynkową. Wszystkie zlecenia traktujemy indywidualnie z należytą uwagą i zaangażowaniem. 


e-mail: info@gqim.com

tel: 48 3 77777 0

Copyright © Softrix     projekt i wykonanie gqim.com